8 mitai apie krūtų didinimą riebalais

 

Krūtų didinimas riebalais

Krūtų didinimas riebalais, panaudojant nuosavus kūno riebalus, yra vis labiau populiarėjanti plastinės chirurgijos operacija. Plastikos chirurgai šią procedūrą vertina nevienareikšmiai. Juk tai nauja, todėl stereotipais ir mitais apipinta, tema. Apžvelkime pagrindinius mitus.

 

Trumpalaikis efektas

Mitas apie krūtų didinimo riebalais trumpalaikį efektą yra kilęs dėl dviejų priežasčių. Pirmoji tai, kad po trijų – keturių mėnesių praeina tinimas ir nemalonūs pojūčiai. Tuomet prigijusių riebalų lieka nuo 60 iki 80 proc.

Antras ir svarbiausias aspektas, kad krūtų didinimas riebalais suteikia tik vienu arba dviem dydžiais didesnę krūtinę. Tuo tarpu, operacijos, kurių metu krūtinė didinama implantais, rezultatas gali būti trimis – keturiais dydžiais didesnės krūtys, priklausomai nuo pacientės pageidavimų.

 

Operacija skausminga

Krūtų didinimas riebalais atliekama bendroje nejautroje. Todėl jos metu pacientė nejaučia jokio diskomforto. Po šios operacijos, kaip ir po kitų operacijų, jaučiamas tempimo jausmas, mėnesį laiko gyja randai ir žaizdos, jaučiamas tinimas, todėl reikia nešioti specialią liemenėlę.

Praėjus šiam periodui galima džiaugtis išraiškingesnėmis formomis, kurios atrodo natūraliai.

 

Naudojami ne pacientės riebalai

Krūtų didinimo riebalais operacija atliekama pašalinant riebalus nuo pacientės probleminių sričių. Dažniausiai tai yra šlaunys, pilvas, rankos, liemens sritis. Šie riebalai yra atskiriami ir tinkama jų dalis importuojama į krūtis. Todėl krūtys atrodo natūraliai. Riebalai yra nesaugomi ir nenaudojami kitų pacienčių operacijų metu.

 

Pakanka vienos operacijos

Šis mitas nėra toks jau geležinis, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Iš tiesų, kadangi operacijos metu krūtys padidėja vos vienu ar dviem dydžiais, dažnai moterys krūtų didinimo riebalais operaciją nori kartoti. Tačiau tai jokiu būdu nereiškia tokios pakartotinės procedūros prievolę.

 

Riebalus priima kaip svetimkūnį

Riebalų jūsų organizmas negali priimti kaip svetimkūnio todėl, kad krūtų didinimo riebalais operacijos metu naudojami Jūsų pačios riebalai. Vis dėlto, prigija tik dalis visų importuotų riebalų.

 

Negalima koreguoti krūtų formos

Manoma, kad riebalų nusiurbimo ir jų priauginimo metu iš tiesų krūtų forma nėra koreguojama. Tačiau jeigu pacientė turi tokį poreikį, jį pilani galima įgyvendinti.

 

Tai paprasta ir greita procedūra

Klaidingai manoma, kad krūtų didinimo operacija riebalais yra paprastesnė negu krūtų didinimas implantais. Atvirkščiai, tai yra ilgesnė ir sudėtingesnė operacija. Juk ji sudaryta iš dviejų etapų, t.y. pirmame riebalai nusiurbiami, antrame – didinamos krūtys.

 

Persodinami visi riebalai

Manoma, kad visi riebalai, kurie buvo nusiurbti nuo probleminių pacientės kūno vietų yra importuojami į krūtis. Deja, tik dalis jų gali būti naudojama krūtų didinimui. Tik tam tikras maksimalus kiekis gali būti naudojamas saugiai, todėl plastikos chirurgas tokios operacijos metu, krūtų daugiau nei trimis dydžiais didinti dažniausiai neapsiims, tačiau tai gali priklausyti nuo kiekvienos pacientės situacijos.