Kaip pasirinkti tinkamą nosies plastinės operacijos chirurgą?

Nosies plastinė operacija

Šiais laikais dažnai būna sunku atsekti tikrai itin gerą plastinės nosies operacijos chirurgą. Jei jau skaitote šį straipsnį plastimeda.lt svetainėje, tuo rūpintis tikrai nebereikia. Tačiau vis dėl to, kaip ir kiekvienoje medicininėje srityje, yra daktarų, gydytojų ar chirurgų, kurie savo darbą atlieka prastai, o kai kurie net nėra kvalifikuoti jį atlikti. Tuo labiau, yra labai svarbu, jog rastumėt tikrai profesionalų ir kvalifikuotą plastikos chirurgą tarp daugelio nekompetetingų. Yra daug būdų, kaip galima atrasti tikrai gerą nosies operacijos (rinoplastikos) chirurgą, arba bet kokios kitos srities plastikos chirurgą. Trumpai tariant, vienintelis dalykas, kurį privalote padaryti yra atidžiai ištyrinėti.

Plastinės nosies operacijos chirurgas yra toks chirurgas, kuris dirba prie centrinės veido dalies – nosies. Rinoplastika gali būti atlikta dviem tikslams: estetiniams arba rekonstrukciniams. Dažniausi šios operacijos pacientų priežastys yra tokie dalykai kaip defektai nuo gimimo, nelaimingi atsitikimai, nudegimai ar panašūs nutikimai, kurių metu pažeidžiama žmogaus nosis.

Pirmas žingsnis, ieškant nosies operacijos chirurgo yra paprasčiausiai „pagooglinti“. Dažniausiai viršuje esantys chirurgai bus patikimesni, negu esantys trečiame, penktame ar net dešimtame puslapyje. Kadangi rinoplastikos procedūra yra priskiriama plastinės chirurgijos kategorijai, jūs turėtumėt įsitikint, kad pasirinktas plastikos chirurgas turi atitinkamus sertifikatus darbui šioje srityje. Tam tikrais atvejais, tačiau nebūtinai, kuo daugiau sertifikatų nosies operacijos chirurgas turi, tuo daugiau šansų, kad radot tinkamą. Tačiau, vis tiek turėtumėt nuodugniai ištyrinėti jų prieš tai atliktas medicines procedūras, tik dėl visa ko.

Be abejo, svarbiausias dalykas renkantis chirurgą, atliekantį nosies plastinę operaciją, tikrai nėra sertifikatai. Daug svarbiau – chirurgo patirtis, atliekant tokią operaciją, ką dauguma ir pamiršta. Jeigu chirurgas atliko daug tokių operacijų bei dauguma buvusių pacientų yra patenkinti rezultatais, tuomet atsiranda daug šansų, jog bendradarbiaujant su šiuo chirurgu, jūs operacijos rezultatais taip pat būsite patenkinti. Pasidomėkite, kiek pacientų apie chirurgą atsiliepia neigiamai bei kodėl. Tas, žinoma, galioja ne tik plastikos chirurgams, tačiau ir visiems kitų sričių chirurgams. Kas be ko, tikrai nenorit, jog pasirinktas chirurgas net neturėtų tinkamos kvalifikacijos, kompetencijos ar patirties, jog galėtų saugiai operuoti jus.

Liūdnas dalykas, jog šiais laikais yra nemažai nosies plastinės operacijos chirurgų, kurie nėra kompetetingi, todėl labai svarbu, jog pasirinktą tinkamai ištyrinėtumėt, prieš priimant sprendimą. Pasikonsultavimas su kitais daktarais ar medikais dėl pasirinkto chirurgo niekam nepakenkė. Tai kaip tik padės jums priimti labiau informuotą sprendimą. Galiausiai, paskutinis dalykas – niekas jūsų neverčia rinktis būtent tokį ar kitokį chirurgą. Skirkite pakankamai laiko bei pasirinkite tą, su kuriuo jaučiatės patogiau, kadangi šis žmogus operuos jūsų veidą, nosį. To neturėtumėt leisti daryti kam nors, su kuo nesijaučiate komfortabiliai. Prisiminkite, kad tai galioja ne tik plastikos chirurgams, tačiau bet kokiems medicinos darbuotojams, gydytojams. Tam, jog pasiektumėt geriausių rezultatų, privalote jaustis patogiai ir komfortabiliai su medicinos profesionalu.