Ko negalima daryti po krūtų didinimo implantais operacijos?

Krūtų didinimas implantais

Krūtų didinimo operacija implantais nėra sudėtinga procedūra, tačiau po jos reiktų laikytis kelių svarbių rekomendacijų. Tuo tarpu krūtų didinimo riebalais rezultatas ne visuomet nuspėjamas. Nepaisant to pacientei taip pat reikia laikytis tam tikrų taisyklių.

 

Po riebalų nusiurbimo ir jų implantavimo į krūtis operacijos

Po riebalų nusiurbimo ir implantavimo į krūtis operacijos, kaip ir po krūtų didinimo implantais, būtina nešioti kompresinius rūbus. Po šios operacijos mažiausiai šešias savaites reiktų atsisakyti fizinių pratimų. Tačiau po pusantro mėnesio dar pusmetį taip pat reiktų nepersistengti. Pradėjus sportuoti, būtų gerai negailėti pinigų kokybiškai liemenėliai.

Daugiau negu svarbu, kad net ir aktyviausio proceso metu, tarkim, atliekant aerobikos pratimus, bėgant ar žaidžiant tinklinį, krūtinė nejudėtų. Jeigu abejojate, naudokite kompresinę liemenėlę.

 

Krūtų didinimo implantais operacija

Krūtų didinimo implantais operacijos rezultatai matomi iškart. Tačiau, taip pat, kaip ir po krūtų didinimo riebalais operacijos svarbu mažiausiai pusantro mėnesio atsisakyti sporto ir fizinio aktyvumo. Dar pusmetį sportuojant nešioti kompresinę liemenėlę. Po operacijos pirmas savaites taip pat reiktų nešioti kompresinę aprangą:

  • Po operacijos negalima vartoti dietinių maisto papildų ir kraują skystinančių vaistų.
  • Kompresinę aprangą galima plauti tik vėsiame vandenyje. Jeigu pastebite, kad apranga susidėvėjo, ją tuojau pat būtina keisti, nes, išsitampiusi medžiaga praranda savo funkcijas.
  • Jeigu krūtinės dydis yra C arba D reiks rinktis liemenėlę su papildomais susegimais priekyje arba nugaroje.
  • Reikia atidžiai rinktis liemenėlę, nes dėl netinkamos jos dydžio gali atsirasti tinimo, nuospaudų ženklų.
  • Ilgų distancijų bėgikes, profesionales sportininkes, bėgiojančias maratonus, plastikos chirurgai perspėja po krūtų didinimo operacijos vilkėti dvi liemenėles. Taip apsaugosite krūtis nuo deformacijos.

 

Dažniausiai moterys teiraujasi ar įtrauktų spenelių korekcija yra krūtų didinimo implantais operacijos metu atliekama procedūra. Deja, tai skirtingos operacijos. Verta nepamiršti, kad krūtų forma ir dydis priklauso nuo moters sudėjimo, genetikos, mitybos, amžiaus ir geografinio faktoriaus. Nėra netinkamos ar probleminės krūtinės. Tiesiog kartais moterys nori jos didesnės ar mažesnės, kitokios formos.

Tuo tarpu įtrauktų spenelių problema yra dažna problema ir ją būtina spręsti. Pasak plastikos chirurgų, beveik du procentai populiacijos turi keblumų dėl įtrauktų spenelių. Tai ir dažnesni uždegimai ir problemos maitinant krūtimi, galiausiai psichologiniai sunkumai. Tačiau šią problemą galima gana greitai pašalinti ir net kompleksiniu būdu, kuomet taikoma bendroji nejautra krūtų didinimo implantais operacijos metu. Jeigu norima atsikratyti tik įtrauktų spenelių problemos gali būti taikoma tik vietinė nejautra.