Krūtų didinimas (implantais arba riebalais)

krutu-didinimo-operacija

Krūtų didinimas yra viena iš dažniausiai atliekamų plastinės chirurgijos operacijų. Mažos krūtys moterims dažnai sukelia nepasitenkinimą savo kūnu, riboja rūbų pasirinkimą. Didesnės krūtys suteikia gerokai didesnį pasitikėjimo savimi jausmą, kadangi jos yra kritinis elementas, siekiant tobulos kūno formos.

Jeigu esate nepatenkinta natūraliu krūtų dydžiu, tuomet greičiausiai, kaip ir dauguma moterų, svarstote apie krūtinės didinimo operaciją. 9 iš 10 moterų lieka ypač patenkintos padidintomis krūtimis, todėl ši operacija išlieka pati populiariausia plastinės chirurgijos operacija, kiekvienais metais atliekama milijonams įvairaus amžiaus moterų.

Viena iš priežasčių, dėl kurio merginos susilaiko nuo šios operacijos, – įsitikinimas, jog vyrai natūralumą vertina labiau. Realybėje – nebūtinai, kadangi paklausti, kokia krūtinė jiems gražesnė – natūraliai nedidelė ar dirbtinai didesnė, dauguma vaikinų atsako: graži krūtinė akį traukia labiau, o kaip tas grožis sukurtas – nėra labai ir svarbu.

Krūtinės didinimas atliekamas, kai krūtys yra mažos, ne vienodos, ryškiai pasmukusios ar sunykusios po žindymų, didelio svorio netekimo. Operacijos metu krūtys padidinamos, pagerinamos jų formos, sustandinamos, atkuriama jaunatviškesnė ir gražesnė krūtinės išvaizda. Moteris turėtų darytis šią operaciją dėl savęs, o ne dėl kažko kito.

Kokia yra krūtų didinimo operacijos kaina?

Krūtų didinimas implantaisnuo 2250€
Krūtų pakėlimas, sumažinimas2000€

 

Dažniausi pacienčių užduodami klausimai

Kam skirta krūtinės didinimo procedūra?
Skirta moterims, kurios nori tobulesnio krūtinės biusto bei siekia idealios figūros, kurios be krūtinės didinimo operacijos pasiekti nebūtų įmanoma. Priešingai nei sėdmenys, moters krūtinė nėra raumuo, todėl jos užauginti sportuojant, deja, neįmanoma.

Kokį krūtų dydį rinktis?
Tai vienas iš labiausiai stresą moterims keliančių klausimą, darant šią operaciją. Puikiai suprantama, juk nuo to priklausys kaip atrodysite ateinančius metus, tačiau nėra ko bijoti! Prieš kiekvieną krūtų operacią, mūsų plastikos chirurgas suteiks jums galimybę pasimatuoti daug įvairių dydžių, pasitelkdamas saizerius – tai yra tam tikra medžiaga, dedama po jūsų liemenuku. Matavimosi metu, besitardami su mūsų plastikos chirurgu, išsirinksite norimą dydį.

Ar didinti krūtis implantais ar nuosavais riebalais?
Daugeliui krūtinės didinimas asocijuojasi su silikoninės krūtinės implantais, tačiau patyrę chirurgai, atliekantys būtent krūtų plastiką, žino ir daugiau būdų, kaip tai patiekti. Šiomis dienomis įmanoma padidinti krūtis riebalais, procedūrai panaudojant riebalus iš kitų kūno vietų. Pasiekiamas dvigubas efektas – vienos operacijos metu padailinamos ne tik krūtys, bet ir kūno linijos ten, kur susikaupę daugiausiai riebalų. Krūtys didintos nuosavais riebalais jaučias natūraliau, tačiau dažniausiai jas galima padidinti tik vienu dydžiu per vieną operaciją. Apie didinimo metodą rekomenduojama asmeniškai pasitarti su chirurgu.

Ar ateityje krūtų implantai gali būti išimami?
Taip.

Koks minimalus amžius, norint didinti krūtis?
Krūtinės formavimasis vyksta lytinio brendimo metu, o pilnai susiformuoja tik pasibaigus lytinei brandai. Todėl šią operaciją atliekame tik pacientėms nuo 18 metų.

Ar operacijos metu skauda?
Visų pacienčių kūnai operacijos metu yra anestezijoje, t. y. chirurginiame miege. Tai reiškia, jog jokio operacijos skausmo tikrai nejusite.

Ar po operacijos lieka randas?
Po bet kokios plastinės chirurgijos operacijos lieka randai. Darant šią operaciją, randai paslepiami mažiausiai matomose vietose: po krūtimi (jei operacija atliekama po krūtimi), pažasties duobėje (jei operacija atliekama per pažastį) arba apatinėje areolės dalyje (jei operacija atliekama areolės srityje). Rando susidarymas priklauso nuo paciento organizmo reakcijos į pjuvį odoje, taip pat įtakos turi ir rūkymas, genetika, paveldimumas ir kiti veiksniai. Apie randų būklę galima spręsti vidutiniškai po 6-12 mėn, tuomet jie dažniausiai būna išbalę ir jau beveik visiškai nebepastebimi. Susiformavimus nepageidajamam randui, šis gali būti pagydomas tam tikrais tepalais, nesudėtingomis injekcijomis ar pleistrais.

Kokiu pjūviu atliekama operacija?
Operaciją galima atlikti tiek areolės, pažasties pjūviais ar pjūviu po krūtimi.

Koks pjūvis rekomenduojamas atliekant šią operaciją?
Krūtų operacijos pjūvio vieta aptariama individualiai su kiekviena paciente, tačiau dažniausiai atliekami pjūviai yra po krūtimis, kadangi taip jie mažai pastebimi. Areolės pjūvis turi savo minusų ir pliusų. Jis labai tinkamas, jeigu tuo pačiu reikia pamažinti areolės diametrą, bet gali sukelti areolės jautrumo, maitinimo krūtimi problemų.

Kokias priemones rekomenduojama naudoti nuo randų?
Pjūviams visiškai sugijus rekomenduojama randus tepti Dermatix tepaliuku.

Po kiek laiko galima nuspręsti, ar plastinė operacija buvo sėkminga?
Laikotarpiu po operacijos, krūtys patinsta, gali tapti jautrios, kiek skausmingos. Krūtys pradeda minkštėti po trijų mėnesių, kai organizmas labiau pripranta prie implantų, o galutinis rezultatas dažniausiai matomas po pusės metų, kai krūtinės ląsta galutinai pripranta prie krūties implantų padėties, o pati krūtinė atsipalaiduoja. Pooperacinio laikotarpio pradžioje rekomenduojame vieną mėnesį nešioti specialią liemenėlę be įtvaro, susegamą priekyje. Šios liemenėlės dydis bei forma priklausys nuo jūsų kūno sandaros bei operacijos sudėtingumo. Po krūtų operacijos pas plastikos chirurgą rekomenduojama apsilankyti praėjus 1 mėn, 3 mėn, 6 mėn, 1 metams. O po to, nesant jokiems simptomams, susijusiems su implantu, rekomenduojama apsilankyti pas chirurgą kartą per metus. Esant krūties dydžio, konsistencijos, kietumo, formos pokyčiui, tai yra simptomas dėl kurio verta suklusti.

Ar silikono, kaip medžiagos, naudojimas gali būti pavojingas organizmui?
Silikonas yra laikomas geriausia žmogaus organizmo toleruojama biologine medžiaga, kadangi yra nealergiškas bei inertiškas, todėl naudojamas medicinoje bei kosmetikos srityje kiekvieną dieną.
Dėl to jis naudojamas kaip implantacinė medžiaga nuo 1950 metų.
Silikoninių krūtų implantų viduje naudojamas kibus, klampus, tirštas gelis, siekiant maksimaliai sumažinti prasiskverbimo į organizmą riziką.

Ar verta darytis šią plastinę operaciją, jeigu planuoju nėštumą metų bėgyje?
Jeigu ruošiatės gimdyti kelių metų bėgyje, operaciją patariama atidėti.

Kiek laiko po operacijos negalima vairuoti?
Rekomenduojame nevairuoti bent savaitę laiko po plastinės krūtų operacijos.

Kiek laiko reikia nešioti specialią liemenėlę?
Specialią liemenėlę nešiokite 3-4 savaites.

Kada galima skristi lėktuvu po operacijos?
Skristi lėktuvu galima anksčiausiai po 5 dienų.

Kada galima miegoti ant pilvo?
Ant pilvo galima miegoti po 4 savaičių.

Kada galima grįžti į darbą?
Jeigu jūsų darbas nėra fizinis, galima grįžti jau po kelių dienų. Aktyvia fizine veikla galima užsiimti tik praėjus 4-6 savaitėms po krūtinės didinimo operacijos.

Ar būtina implantus keisti?
Krūtų implantus rekomenduojama keisti kas 10 metų.

Ar įmanoma dėti skirtingo dydžio implantus? Ar kaina nesikeičia?
Žinoma įmanoma. Plastinės operacijos kaina lieka tokia pati kaip ir dedant vienodo dydžio krūtų implantus.

Ar po operacijos išduodate nedarbingumo pažymėjimą?
Nedarbingumo pažymėjimo po estetinių operacijų neišduodame.

Ar krūtų implantai gali sukelti krūtų vėžį?
Tai vienas labiausiai paplitusių mitų apie krūtinės didinimo operaciją. Realybė – jokiais medicininiais tyrimais tai nėra įrodyta.

Kokiame mieste atliekama ši operacija?
Dėl krūtinės didinimo operacijos konsultuojame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei Šiauliuose.

Suplanuokite konsultaciją su plastikos chirurgu skambindami 852142224

Atsakysime į visus jūsų turimus klausimus

Krūtų didinimas – pacientai įvertino mus 55 remiantis 37 vertinimais. Savo vertinimus siųskite svetainėje pateiktais kontaktais.