Krūtų didinimas

krutu-didinimo-operacija

Mažos krūtys moterims dažnai sukelia nepasitenkinimą savo kūnų, riboją rūbų pasirinkimą. Didesnės krūtys suteikia gerokai didesnį savigarbos bei pasitikėjimo jausmą, kadangi jos yra kritinis elementas, siekiant tobulos kūno formos.

Jeigu esate nepatenkinta natūraliu krūtų dydžiu, tuomet greičiausiai, kaip ir dauguma moterų, svarstote apie krūtų didinimo operaciją. 9 iš 10 moterų lieka ypač patenkintos padidintomis krūtimis, todėl krūtų didinimas išlieka pati populiariausia plastinės chirurgijos operacija, kiekvienais metais atliekama milijonams įvairaus amžiaus moterų.

Vienas iš argumentų, sulaikančių merginas nuo šios operacijos, – nuostata, kad vyrai labiau vertina natūralumą. Nebūtinai. Paklausti, kokia krūtinė jiems gražesnė – natūraliai maža ar dirbtinai padidinta, dauguma vaikinų atsako: graži krūtinė, be abejo, labiau traukia akį, o kaip tas grožis sukurtas – ne taip ir svarbu.

Krūtų didinimas atliekamas, kai krūtys yra mažos, ne vienodos, ryškiai pasmukusios ar sunykusios po žindymų, didelio svorio netekimo. Operacijos metu krūtys padidinamos, pagerinamos jų formos, sustandinamos, atkuriama jaunatviškesnė ir gražesnė krūtinės išvaizda. Moteris turėtų darytis šią operaciją dėl savęs, o ne dėl kažko kito.

Kokia yra krūtų didinimo operacijos kaina?

Krūtų didinimas implantais2900€ - 3200€
Krūtų didinimas nuosavais riebalaisnuo 1600€
Krūtų asimetrijos korekcijanuo 2000€
Krūtų pakėlimas (su arba be implantu)nuo 2100€
Krūtų mažinimas (redukcija)1900€ - 2600€
Įtrauktų krūtų spenelių korekcija400 - 600€
Spenelių mažinimas550 - 1000€

Suplanuokite susitikimą su chirurgu skambindami 852142224

Atsakysime į visus jūsų turimus klausimus
 

Dažniausi pacienčių užduodami klausimai

Kam skirta krūtų didinimo procedūra?
Skirta moterims, kurios sako taip tobulesniam krūtinės biustui bei siekia idealios figūros, kurios be krūtinės didinimo operacijos pasiekti nebūtų įmanoma. Priešingai nei sėdmenys, moters krūtinė nėra raumuo, todėl jos užauginti sportuojant, deja, neįmanoma.

Kokį krūtų dydį rinktis?
Tai vienas iš labiausiai stresą moterims keliančių klausimą, darant šią operaciją. Puikiai suprantama, juk nuo to priklausys kaip atrodysite ateinančius metus, tačiau nėra ko bijoti! Prieš kiekvieną krūtinės didinimo operaciją, mūsų plastikos chirurgas suteiks jums galimybę pasimatuoti daug įvairių dydžių, pasitelkdamas saizerius – tai yra tam tikra medžiaga, dedama po jūsų liemenuku. Matavimosi metu, besitardami su mūsų plastikos chirurgu, išsirinksite norimą dydį.

Ar didinti krūtis implantais ar nuosavais riebalais?
Daugeliui krūtinės didinimas asocijuojasi su silikoninės krūtinės implantais, tačiau patyrę chirurgai, atliekantys būtent krūtų plastiką, žino ir daugiau būdų, kaip tai patiekti. Šiomis dienomis įmanomas ir krūtų didinimas riebalais, procedūrai panaudojant riebalus iš kitų kūno vietų. Pasiekiamas dvigubas efektas – vienos operacijos metu padailinamos ne tik krūtys, bet ir kūno linijos ten, kur susikaupę daugiausiai riebalų. Krūtys didintos nuosavais riebalais jaučias natūraliau, tačiau dažniausiai jas galima padidinti tik vienu dydžiu per vieną operaciją. Apie didinimo metodą rekomenduojama asmeniškai pasitarti su chirurgu.

Ar ateityje krūtų implantai gali būti išimami?
Taip.

Nuo kokio amžiaus galima didinti krūtis?
Lytinio brendimo metu vyksta krūtinės formavimasis, o pilnai susiformuoja tik pasibaigus lytinei brandai. Todėl krūtų didinimo operaciją atliekame ne jaunesnėms kaip 18 metų pacientėms.

Ar operacijos metu skauda?
Visų pacienčių kūnai operacijos metu yra anestezijoje, t. y. chirurginiame miege. Tai reiškia, jog jokio operacijos skausmo tikrai nejusite.

Ar po krūtų didinimo operacijos lieka randas?
Po bet kokios plastinės chirurgijos operacijos lieka randai. Darant šią operaciją, randai paslepiami mažiausiai matomose vietose: po krūtimi (jei operacija atliekama po krūtimi), pažasties duobėje (jei operacija atliekama per pažastį) arba apatinėje areolės dalyje (jei operacija atliekama areolės srityje). Rando formavimasis priklauso nuo paciento organizmo reakcija į odos pjūvį, taip pat įtakos turi ir rūkymas, genetika, paveldimumas ir kiti veiksniai. Apie randų būklę galima spręsti vidutiniškai po 6-12 mėn, tuomet jie dažniausiai būna išbalę ir jau beveik visiškai nebepastebimi. Jei susiformuoja nepageidaujamas randas, jis gali būti gydomas specialiais tepalais, pleistrais, injekcijomis į randą.

Kokiu pjūviu atliekamas krūtų didinimas?
Operaciją galima atlikti tiek areolės, pažasties pjūviais ar pjūviu po krūtimi.

Koks pjūvis rekomenduojamas atliekant šią operaciją?
Krūtų operacijos pjūvio vieta aptariama individualiai su kiekviena paciente, tačiau dažniausiai atliekami pjūviai yra po krūtimis, kadangi taip jie mažai pastebimi. Areolės pjūvis turi savo minusų ir pliusų. Jis labai tinkamas, jeigu tuo pačiu reikia pamažinti areolės diametrą, bet gali sukelti areolės jautrumo, maitinimo krūtimi problemų.

Kokias priemones rekomenduojama naudoti nuo randų?
Pjūviams visiškai sugijus rekomenduojama randus tepti Dermatix tepaliuku.

Po kiek laiko galima vertinti, ar krūtų didinimo operacija buvo sėkminga?
Laikotarpiu po operacijos, krūtys patinsta, gali tapti jautrios ar net kiek skausmingos. Krūtys pradeda minkštėti po trečio mėnesio, kai implantas pradeda prisitaikyti, o konkretus rezultatas matomas po pusmečio, kai krūties implantai galutinai užima tinkamą padėti, pati krūtinė atsipalaiduoja ir įgauna savo natūralią padėtį bei formą. Ankstyvuoju pooperaciniu laikotarpiu rekomenduojame vieną mėnesį dėvėti prilaikančią, priekyje susegamą liemenėlę be įtvaro. Ši liemenėlė parenkama atsižvelgiant į jūsų kūno sandarą bei operacijos sudėtingumą. Po krūtų operacijos pas gydytoją rekomenduojama apsilankyti praėjus 1 mėn, 3 mėn, 6 mėn ir 1 metams. Vėliau, jei nėra jokių simptomų, susijusių su implantu, rekomenduojama apsilankyti pas gydytoją kartą per metus. Simptomai, kuriuos pastebėjus verta suklusti: bet kokie krūties pokyčiai (dydis, konsistencija, kietumas, forma, skausmas).

Ar silikono naudojimas pavojingas organizmui?
Silikonas naudojamas kaip implantacinė medžiaga nuo 1950 metų. Jis laikomas geriausiai toleruojama biologine medžiaga, kadangi yra inertiškas ir nealergiškas, todėl dažnai naudojamas medicinoje ir kosmetikos pramonėje. Krūtis didinančiuose implantuose naudojamas gelis yra labai kibus (tirštas ir klampus) ir jis maksimaliai sumažina jo prasiskverbimo į organizmą riziką.

Ar verta darytis krūtų didinimo operaciją, jeigu planuoju nėštumą metų bėgyje?
Jeigu ruošiatės gimdyti kelių metų bėgyje, operaciją patariama atidėti.

Kiek laiko po operacijos negalima vairuoti?
Rekomenduojame nevairuoti bent savaitę laiko po plastinės krūtų operacijos.

Kiek laiko reikia nešioti specialią liemenėlę?
Specialią liemenėlę nešiokite 3-4 savaites.

Kada galima skristi lėktuvu po operacijos?
Skristi lėktuvu galima anksčiausiai po 5 dienų.

Kada galima miegoti ant pilvo?
Ant pilvo galima miegoti po 4 savaičių.

Kada galima grįžti į darbą?
Jeigu jūsų darbas nėra fizinis, galima grįžti jau po kelių dienų. Aktyvia fizine veikla galima užsiimti tik praėjus 4-6 savaitėms po krūtinės didinimo operacijos.

Ar būtina implantus keisti?
Krūtų implantus rekomenduojama keisti kas 10 metų.

Ar įmanoma dėti skirtingo dydžio implantus? Ar kaina nesikeičia?
Žinoma įmanoma. Krūtų didinimo kaina lieka tokia pati kaip ir dedant vienodo dydžio krūtų implantus.

Ar po operacijos išduodate nedarbingumo pažymėjimą?
Nedarbingumo pažymėjimo po estetinių operacijų neišduodame.

Ar krūtų implantai gali sukelti krūtų vėžį?
Tai vienas labiausiai paplitusių mitų apie krūtinės didinimo operaciją. Realybė – jokiais medicininiais tyrimais tai nėra įrodyta.

Kokiame mieste atliekama ši operacija?
Krūtų didinimas atliekamas Vilniuje, kaip ir visos kitos mūsų teikiamos plastinės operacijos. Nors esame įsikūrę Vilniuje, didelė dalis pacientų atvažiuoja ir iš kitų miestų (Klaipėda, Kaunas, Šiauliai, Panevėžys ir kt.), kuriuos mielai priimame.

Krūtų didinimo atsiliepimai

Dariausi krūtų didinimo operacija. Galvojau sportuojant ji pati padidės, bet sportuodama susipažinau su realybe, jog taip nebūna :). Bijau daktarų, todėl ilgai ieškojau patikimo chirurgo – džiugu, kad radau Plastimedą 🙂

Rūta 2017-05-15

Came all the way from Norway, because I trust only this surgeon to operate on me. Surgery was done superb!

Tonje 2017-05-02

ačiū chirurgui už puikiai atliktą krūtų didinimo bei suvienodinimo operaciją

Valerija 2017-04-27
Krūtų didinimas - pacientai įvertino mus 55 remiantis 37 vertinimais. Savo vertinimus siųskite svetainėje pateiktais kontaktais.

Prieš ir po operacijos galerija

pries-plastimeda-krutu-implantuspo-plastimeda-krutu-implantu
pries-plastimeda-krutu-implantuspo-plastimeda-krutu-implantu
pries-krutu-didinima-implantaispadidintos-krutys-implantais
pries-krutu-didinima-riebalaispo-krutu-didinimo-riebalais
pries-krutines-operacijapo-krutines-operacijos
pries-silikonine-krutinepo-silikonines-krutines

Suplanuokite susitikimą su chirurgu skambindami 852142224

Atsakysime į visus jūsų turimus klausimus