Riebalų nusiurbimas – nuo ko priklauso kaina?

 

Riebalų nusiurbimas

Dažnai pacientai įvairiuose forumuose diskutuoja apie riebalų nusiurbimą ir jo kainą. Pasirodo, kad kainos skirtingose vietose gali skirtis net keliolika kartų. Natūralu, kad klientai pasimetę – kaip nepermokėti arba nepatekti į neprofesionalių šarlatanų rankas?

Plotas ir kiekis
Populiariausia korekcijos vieta – šlaunų išorė, šlaunų vidinės pusės, keliai, pilvas, juosmuo, rankos. Teisybės dėlei būtina pasakyti, kad riebalų nusiurbimas (dar kitaip ši operacija vadinama liposakcija) gali būti atliekamas nuo kelių kūno vietų vienos procedūros metu. Todėl ir kaina dažnai priklauso bei atitinkamai kinta nuo koreguojamų kūno vietų skaičiaus. Taip pat labai didelę įtaką kainai turi vamzdelių skaičius, kuris būtent nuo probleminių vietų ir priklauso.
Kitas svarbus aspektas, kuris daro beveik lemiamą įtaką kainai, tai nusiurbiamų riebalų kiekis. Kuo jis didesnis, tuo procedūra ilgesnė, tuo ji sudėtingesnė. Tarkim, kartais nepakanka vietinės nejautros.

Mediko laikas
Dažnai vertindami procedūros sąmatą pamirštame gydytojo laiką. Deja, klinikos administracija neturi tokios prabangios galimybės, kaip specialisto darbo užmokesčio ignoravimas. Tai natūralu. Tad kuo sudėtingesnė procedūra, tuo ji brangesnė. Riebalų nusiurbimas kartais naudojamas su odos patempimu. Kaip taisyklė, tokios operacijos brangesnės.

Riebalų nusiurbimas lazeriu ar kitu būdu
Galiausiai riebalų nusiurbimo kaina priklauso nuo to kokiu būdu šalinami riebalai. Jie gali būti siurbiami dviem būdais. Vienas modernus lazeris, kitas – pjūvis. Tik medikas gali įvertinti situaciją ir paskirti tinkamiausią gydymo būdą. Nors lazeriu procedūra atliekama greičiau, o rezultatas matomas anksčiau, tai daugiau kompetencijų reikalaujanti procedūra. Todėl riebalų nusiurbimas su lazeriu bus brangesnis negu tradicinis.

Riebalų nusiurbimo įrangos kainaMedicininių priemonių kaina
Riebalų nusiurbimas nesibaigia keliomis valandomis ant procedūros stalo. Svarbu ir pooperacinis periodas, juk reikia bent kelias dienas nešioti specialų įtvarą. Taigi, procedūros kainos tam tikrą dalį, nors ir labai nedidelė ji būtų, sudaro įvairios medicininės priemonės.
Kartais tenka atlikti nukarusios odos pašalinimą, kuris taip pat kelia operacijos savikainą.

Vieta
Dar vienas faktorius, kurį labai retai įvertiname, tai yra miestas. Rodos savaime aišku, kad riebalų nusiurbimo kaina yra įtakojama nuo konkurencijos, ten dirbančių žmonių žinomumas, prekinio ženklo populiarumas. Tad jeigu norite sutaupyti nepasivarginkite kelių valandų praleisti internete.
Čia galite pastebėti, kad Vilniuje riebalų nusiurbimas pigesnis negu Palangoje ar kitame kurorte.

Riebalų nusiurbimas skubiai
Galiausiai svarbu paminėti, kad riebalų nusiurbimas gali kainuoti nuo kelių šimtų eurų iki kelių tūkstančių eurų. Jeigu norėsite šią procedūrą atlikti kaip įmanoma skubiau, greičiausiai, teks paploninti piniginę stipriau, nei derinantis prie gydytojo grafiko.
Kad ir kaip bebūtų, tai yra operacija, kuri gali būti kartojama.