Riebalų nusiurbimas (liposakcija)

riebalu-nusiurbimo-operacija

Riebalų nusiurbimas (moksliškai – liposakcija) yra vienas labiausiai paplitusių svorio mažinimo metodų. Statistiškai, 19% visų atliktų plastinės chirurgijos operacijų yra būtent ši, kasmet atliekamas milijonams moterų ir vyrų visame pasaulyje. Tai – klasikinis kūno formų korekcijos metodas, rekomenduojamas esant ypač didelėms riebalinėms sankaupoms.

Daug mėnesių ar net metų trunkantis mitybos reguliavimas bei varginančios treniruotės reikalauja itin daug laiko sąnaudų bei pastangų ir net ne visada būna veiksmingi. Dėl to, vis didesnė dalis žmonių ryžtasi riebalų nusiurbimo operacijai, trunkančiai 1 – 5 valandas, kurios rezultatais galima džiaugtis iš karto.

Šios pearcijos metu riebalų ląstelės yra pašalinamos iš probleminės kūno srities (pvz. pasmakrės, kaklo, žastų, priešpažasties, pilvo, sėdmenų, šlaunų šoninių gumburų ar kelio sąnario sričių). Praėjus ankstyvajam pooperaciniam laikotarpiui, stebimi akivaizdūs rezultatai. Jeigu laikomasi sveiko rekomenduojamos normos kalorijų kiekio, riebalinės ląstelės negrįžta, tačiau vis dar esančios ląstelės žinoma gali ir padidėti. Tačiau praktika rodo, jog pacientai po šios operacijos įgauna gerokai daugiau pasitikėjimo savimi, atsiranda stimulas visapusiškai rūpintis savo kūnu ir jo kontūrais.

Tobulėjant technologijoms, jau atsirado riebalų nusiurbimas lazeriu. Tačiau mūsų chirurgų rekomendacijomis, chirurginis (vakuuminis) riebalų išsiurbimas išlieka populiariausias ir labai efektyvus dėl galimo didesnio riebalinio audinio kiekio pašalinimo. Lazerinis riebalų nusiurbimas, deja, suteikia galutinius rezultatus tik po pusės metu, tuo tarpu siurbiant riebalus chirurginiu būdu, galutiniai rezultatai matomi vos po 2 mėn.

Kokia yra riebalų nusiurbimo kaina?

Riebalų nusiurbimas (liposakcija) nuo pilvo, juosmens, šlaunų išorės, šlaunų vidaus, kelių2400€
Riebalų nusiurbimas (liposakcija) nuo pilvo, juosmens, šlaunų išorės/vidaus2200€
Riebalų nusiurbimas (liposakcija) nuo pilvo, juosmens, nugaros, šlaunų išorės, šlaunų vidaus, kelių2550€
Riebalų nusiurbimas (liposakcija) nuo šlaunų išorės, šlaunų vidaus, kelių1310€
Riebalų nusiurbimas (liposakcija) nuo pilvo, juosmens1450€
Kaklo riebalų išsiurbimas500 - 900€
Riebalų persodinimas į veidąnuo 1150€
Kūno linijų korekcija nuosavais riebalais, linijų formavimasnuo 800€

Suplanuokite asmeninę chirurgo konsultaciją skambindami 852142224

Atsakysime į visus jūsų turimus klausimus

Dažniausi pacientų užduodami klausimai

Kiek laiko trunka operacija?
Ši operacija trunka 1 – 5 valandas.

Ar nusiurbti riebalai nebeatauga?
Nusiurbtos riebalinės ląstelės operacijos metu nebeatauga, tačiau, jei organizmas linkęs kaupti riebalus, riebalai gali augti kitose vietose.

Kokį riebalų kiekį galima nusiurbti operacijos metu?
Maksimalus nusiurbiamų riebalų kiekis vienos operacijos metu – 6 litrai.

Kokia yra šios operacijos anestezijos rizika? Ar tai saugu?
Liposakcija yra itin mažai rizikinga operacija, tačiau būtina protingai įvertinti nusiurbiamo riebalinio audinio kiekį, netaikyti kelių didelių operacijų vienu metu. Konsultacijos metu, mūsų plastikos chirurgas būtent tai ir padarys.

Ar nuo bet kurios kūno vietos galima nusiurbti riebalus?
Ne. Dažniausios poodžio riebalų kaupimosi vietos yra pilvas, juosmuo, šlaunų vidiniai ir išoriniai paviršiai, kelių vidiniai paviršiai, žastai, mentys, gakta, pasmakrė.

Ar riebalinių ląstelių nusiurbimas panaikina celiulitą?
Riebalų ląstelių nusiurbimo operacijos metu, riebalai pašalinami iš gilesnio poodinio riebalų sluoksnio, o celiulitas formuojasi odos paviršiuje, todėl atsakymas – nepanaikina.

Ar ši operacija skirta abiejų lyčių pacientams?
Žinoma, ši operacija skirta tiek vyrams, tiek moterims. Operacijos kaina taip pat lieka tokia pati tiek vyrams, tiek moterims.

Ar reikalingas specialus pasiruošimas prieš operaciją?
Specialus pasiruošimas prieš šią operaciją nereikalingas. Būtina pasidaryti tik kraujo tyrimus, kuriuos plastikos chirurgas paskiria konsultacijos metu. Jeigu buvo naudojami dietiniai preparatai, reikėtų jų naudojimą nutraukti.

Kaip atliekama operacija?
Operacijos metu, iš anksto pažymėtose vietose atliekami nedideli pjūveliai. Minėtos vietos infiltruojamos specialiu skysčių mišiniu. Vėliau per tas pačias angeles plunksniniais judesiais, naudojant specialias kaniules ir siurblį, pašalinamas riebalinio audinio perteklius.

Kokia anestezija taikoma operacijos metu?
Gali būti taikoma vietinė, intraveninė, bendrinė ar spinalinė nejautra, priklausomai nuo operacijos apimties bei lokalizacijos.

Ar nusiurbus riebalus oda nelieka „laisva“, suglebusi?
Riebalinių ląstelių nusiurbimo operacijos rezultatai priklauso nuo odos elastingumo, nusiurbiamo riebalų kiekio, probleminės srities ir plastikos chirurgo kompetencijos. Operacijos metu labai svarbu tolygiai nusiurbti riebalus, kad nesusidarytų nelygūs kontūrai. Jei prieš operaciją buvo „laisvos“ odos, tuomet ši operacija tikrai nepadės jai susitraukti. Ne kartą esu perspėjęs kelias pacientes, kad, nusiurbus didelį riebalinio audinio kiekį nuo pilvo srities, gali prireikti ir pilvo plastikos operacijos – laisvos odos pertekliaus pašalinimo.

Kas vyksta po operacijos?
Atlikus šią operaciją, grįžti namo galėsite tą pačią dieną. Pirmąsias dvi dienas po operacijos gali būti jaučiamas minimalus skausmas.

  • Į darbą rekomenduojama grįžti po savaitės
  • 4 – 6 savaites rekomenduojama vengti aktyvaus sporto ir fizinių darbų
  • 3 – 6 savaites rekomenduojama nešioti specialų korsetą

Ar būtina nešioti korsetą?
Taip, odos susitraukimui pagerinti 4 savaites po operacijos būtina nešioti specialią kompresinę aprangą.

Ar po operacijos liks randų?
Operacijos metu padarytų pjūvių vietose lieka nedideli 2 – 6 mm randeliai, kurie laikui bėgant pranyksta.

Kada matomas galutinis operacijos rezultatas?
Galutinis rezultatas išryškėja po 2 mėnesių, atslūgus tinimams.

Ar skiriasi pilvo riebalų nusiurbimas ir abdominoplastika (pilvo plastika)?
Taip. Abdominoplastikos metu pašalinamas pilvo odos perteklius, o atliekant liposakciją nusiurbiamos riebalinės ląstelės. Pilvo plastiką galima derinti su pilvo srities liposakcija.

Kas yra liposakcija?
Liposakcija – tai mokslinis šios operacijos pavadinimas.

Kokiame mieste atliekama ši operacija?
Riebalų nusiurbimas atliekamas Vilniuje, kaip ir visos kitos mūsų teikiamos plastinės operacijos. Nors esame įsikūrę Vilniuje, didelė dalis pacientų atvažiuoja ir iš kitų miestų (Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Panevėžyje ir kt.), kuriuos mielai priimame.

Riebalų nusiurbimo atsiliepimai

Puikus chirurgas, atlikta operacija esu labai patenkinta :). Skausmas po operacijos yra, tačiau gerokai mažesnis, negu galvojau bus

Justina 2017-05-04

aciu uz itin gerai atlikta riebalu nusiurbimo operacija sitam chirurgui, tikrai vertas demesio, rekomenduoju.

Vitalij 2017-05-02

Buvo verta važiuot iš Panevėžio į Vilnių, tikrai pakonsultavo ir supažindino viską puikiai apie šias riebalų nusiurbimo operacijas. Norėjau rezultato greitesnio, todėl specialiai nesirinkau nusiurbimo lazeriu.

Akvilė 2017-04-29
Nosies operacija (rinoplastika) - pacientai įvertino mus 55 remiantis 42 vertinimais. Savo vertinimus siųskite svetainėje pateiktais kontaktais.

Prieš ir po galerija

pries-pilvo-riebalu-nusiurbimapo-pilvo-riebalu-nusiurbimo
pries-riebalu-nusiurbima-nuo-slaunupo-riebalu-nusiurbimo-nuo-slaunu
pries-riebalu-nusiurbima-nuo-pilvo-slaunupo-riebalu-nusiurbimo-pilvo-slaunu
pries-pilvo-riebalu-issiurbimapo-pilvo-riebalu-issiurbimo
pries-nusiurbimo-operacijapo-kaklo-riebalu-nusiurbimo-operacijos

Suplanuokite asmeninę chirurgo konsultaciją skambindami 852142224

Atsakysime į visus jūsų turimus klausimus